Anasayfa / Güncel / ARSLANKÖY DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİNDEN FARKINDALIK ÇALIŞMASI

ARSLANKÖY DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİNDEN FARKINDALIK ÇALIŞMASI

25 Ekim pazar günü  Arslanköy Dayanışma ve Kültür Derneği farkındalık  projesi kapsamında Arslanköy’ün günübirlik gezi alanlarında  çöp toplama çalışması yaptılar.
Arslanköy Lise Bahçesinde ve Gölet çevresinde topluma ve insanlara mesaj vermek adına güzel bir çalışma yaptılar.

Başkan Firdevs Erdoğrul yaptığı açıklamada;
Bu çalışmada bizimle birlikte olan ve destekleyen, araç temininde, temizlik malzemesinde VS. Her türlü desteğini esirgemeyen, bağlı bulunduğumuz İlçe Toroslar Belediye Başkanımız Sayın Atsız Afşin Yılmaz’a, Başkan Yardımcısı Şeyda hanıma ve tüm emeği geçen Belediye çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Değerli yönetim Kurulu Üyelerim, Ünal Gürsoya Nafi Çelik’e, Zekeriya Yıldız’a, Zeynep Yıldız’a, Yunus Cengize, Aydın Abalı’ya, Yadigar Erdoğrul’ a, çok çok teşekkür ederim,onlar iyiki varlar.
Yine değerli katılımcılar, Değerli Öğretmenimiz, Zeki Yavuz’a, Mak. Müh. ve çevre dostu Serdan Erkana, Yaşar Celal Aslan abimize,çevreci öğretmenimiz Kübra hanıma, yine Mak. MÜH. Aytaç Şen’e,
Doğasever dostu gençlerden sevgili Batuhan ve ekibine, katılımlarından ve fotoğraf video çekimlerinden dolayı çok ama çok teşekkür ederiz.
Daha farklı ve topluma faydalı etkinliklerde buluşmak ümidiyle.
Sevgi ve Saygılarımızı sunarız..

ARSLANKÖY DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla