Anasayfa / Güncel / ALİ MAHİR BAŞARIR 30 AĞUST0S ZAFER BAYRAMI MESAJI

ALİ MAHİR BAŞARIR 30 AĞUST0S ZAFER BAYRAMI MESAJI

Bundan 98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlatılan Büyük Taarruz 30 Ağustos’ta zaferle sonuçlanmış ve Cumhuriyetimizin müjdecisi olmuştur.

30 Ağustos Zaferi, ulusumuz için bir kurtuluş günü, dünya halkları için de bir özgürlük sembolü olmuştur.

30 Ağustoslar, 23 Nisanlar, 19 Mayıslar, 29 Ekimler birliğimizi, beraberliğimizi, ülkemize karşı yapılan tehditlere karşı tek yürek olmamızı sağlayan, anlamı ve önemi büyük olan ve her yıl coşkuyla kutlanması gereken Milli Bayramlarımızdır.

Milli Bayramlarımıza gölge düşürmeye çalışan her kim olursa olsun, bizler ulus olarak Milli Bayramlarımıza ve Cumhuriyetin kazanımlarına sonuna kadar sahip çıkacak ve ilelebet yaşatacağız.

Milli Bayramlarımızı değersiz kılmaya çalışanlar, ülkemizin özgürlüğünü ve bağımsızlığını sağlayan; yapmış olduğu devrimlerle, yeniliklerle yolumuza ışık tutan; bizlere birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik ruhunu aşılayan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e duyduğumuz sevgi ve saygı seli içerisinde boğulmaya mahkûm olacaklardır.

Bu duygu ve düşüncelerle bizlere böylesine onurlu bir günü yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarını rahmetle, saygıyla, sevgiyle, minnetle anıyor tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

 

Çok Okunan Haber

AKDENİZ BELEDİYESİNDEN ESENLİ ÜZÜM ŞENLİĞİNE DAVET

Akdeniz Belediyesi’nin 3’üncü Geleneksel Esenli Üzüm Şenliği, 21 Temmuz 2024 Pazar günü Esenli Mahalle Meydanı’nda …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla