Anasayfa / Güncel / AKKON ŞANLIURFA OTO KİRALAMACILARI SİTESİNİ HİZMETE AÇIYOR

AKKON ŞANLIURFA OTO KİRALAMACILARI SİTESİNİ HİZMETE AÇIYOR

Araç kiralamacıları konfederasyonu AKKON yönetim kurulu Şanlıurfa’da yapımı devam eden Oto kiralamacılar sitesinde incelemelerde bulundular.

AKKON heyetinde genel Başkan Asım Kızmaz,Mersin ve Doğu Akdeniz bölge sorumlusu Nevzat uğurlu,Şanlıurfa il başkanı Aziz Korkmaz ve Akkon Şanlıurfa hukuk danışmanı İsmail Tumbuloğlu katıldılar.
AKKON heyeti bitime ramak kalan site inşaatı incelemelerinden sonra Haliliye  belediye başkanlığını ziyaret ettiler.


AKKON genel başkanı Asım Kızmaz pandemi dönemi ile birlikte tüm esnaflar gibi araç  kiralama sektörürüde büyük sıkıntılar yaşadı.
Daha iyi şartlarda hizmet verebilmemiz için Şanlıurfa’da  hizmete girecek araç kiralamacılar sitesinin çok önemli bir adım olduğunu ve tüm illerde yapılması için girişimlere başladıklarını  belirtti.

AKKON Doğu Akdeniz ve Mersin il başkanı Nevzat Uğurlu yaptığı açıklamada Mersin’de ve tüm illerimizde oto kiralamacılarına ait sitelerin yapılmasını için gerekli adımları ayıp çalışmalara başlıyoruz dedi .
Bu tür yapılaşmalar siyesinde merdiven altı firmaların yok olacağını ve akkon çatısı altında hizmet etmek için adımlar atacağını böylelikle haksız rekabetin ortadan kalkacağını söyledi.

Çok Okunan Haber

TARSUS BELEDİYESİ YOĞUN YAĞIŞ SONRASI OLUMSUZLARI GİDERİYOR

Tarsus Belediyesi tarafından Tarsus’ta etkili olan aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen taşkın ve su baskını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul medyum gerçek medyum papaz büyüsü ask büyüsü baglama büyüsü asik etme büyüsü medyum chip satin al zynga chip satisi hayvan hastanesi antalya veteriner köpek hastanesi antalya escort
Araç çubuğuna atla